XXXI Niedziela Zwykła 5 listopada 2023

XXXI Niedziela Zwykła

5 listopada 2023

1. W środę dobiega końca kanoniczna wizytacja naszego dekanatu. Dlatego też Msza św. zostanie odprawiona o godz. 7.30 w Zagórzycy.
  2. W środę  od godz. 8.30 odwiedzę osoby chore i starsze z posługa sakramentalną. Można zgłaszać nowych chorych lub osoby starsze, które nie opuszczają swoich domów.
  3. W czwartek zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.
  4. Modlitwą wypominkową za zmarłych modlimy się:

– Zagórzyca – wtorek przed Mszą św. i w czwartek o godz. 16.30

– Damnica – wtorek i piątek przed Mszą św.

– Domaradz – przed Mszą św.

• W następną niedzielę na Mszy św. będziemy dziękowali Panu Bogu za dar Niepodległości Polski. Po Mszy św. zapraszamy na koncert patriotyczny „Zdążyć przed pólnocą”.
  • Organizowany jest wyjazd na film: „Oblicze Jezusa”. Projekcja przewidziana jest na 15 listopada. Można zapisywać się u p. Zbigniewa Pawłowskiego.
  • W następną niedzielę  zbiórka do puszek przeznaczona jest na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” – polecam ją Waszej ofiarności.
  • Przypominam o obowiązku przedłużania miejsc grzebalnych na naszym parafialnym cmentarzu. Wszystkie opłaty proszę uiszczać w firmie „Hermes”, która jest zarządcą naszego cmentarza.
  • Dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

Zagórzyca:

– Rodzina Kanka 1000,00 zł

1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Małgorzatę Mikulak – R.I.P.
  2. Wychodząc z kościoła można nabyć kalendarz na nowy rok 2024 w cenie 10 zł i nowy numer „Pielgrzyma”.
  3. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.