XXIX Niedziela Zwykła 22 października 2023

XXIX Niedziela Zwykła

22 października 2023

1. Dziękuję za ofiary złożone na dzieło „Fundacji Nowego Tysiąclecia” – wpłaciliśmy na konto fundacji 1.297,68
  2.  Dzisiejszą kolektę przekażemy na misje katolickie.
  3. Dziękuję za dary ziemi złożone dla ss. Klarysek. W ich imieniu dziękuję p. Piotrowi Kozłowskiemu i młodzieży z naszej parafii za odebranie darów oraz wszystkim ofiarodawcom.
  4. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam do wspólnej modlitwy:

– Zagórzyca – przed Mszą św. o godz. 16.35

– Damnica – codziennie o godz. 17.30

– Domaradz – codziennie o godz. 18.00

Przypominam kandydatom do bierzmowania oraz dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. o udziale w nabożeństwach różańcowych.

• W tym tygodniu kancelaria parafialna w środę będzie nieczynna z powodu pielgrzymki parafialnej.
  • Dziękuje ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

Zagórzyca:

– Daniela Wolska – 350 zł

• W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mirosława Cuper – R.I.P.
  • Przypominam o obowiązku przedłużania miejsc grzebalnych na naszym parafialnym cmentarzu. Wszystkie opłaty proszę uiszczać w firmie „Hermes”, która jest zarządcą naszego cmentarza.
  • Przy tej okazji pragnę przypomnieć, że w sytuacji śmierci bliskiej osoby pierwszą osobą z którą trzeba się skontaktować jest ks. Proboszcz. Zachęcam osoby starsze i chore by korzystały także z comiesięcznych odwiedzin z posługą sakramentalną.
  • Wychodząc z kościoła można zabrać kartki wypominkowe. Proszę zaznaczyć na nich w którym z kościołów mamy się modlić.
  • Do nabycia jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  • Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.