Ogłoszenia

XXVIII Niedziela Zwykła 15 października 2023

XXVIII Niedziela Zwykła

15 października 2023

1.     Dzisiaj przeżywamy „Dzień Papieski”, przed kościołami zbiórka na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Polecam ją waszej ofiarności. Na stronie internetowej znajduje się regulamin konkursu z okazji dnia papieskiego – zachęcam do licznego udziału.

2.      Zapraszam na Mszę św. w intencji czynnych i emerytowanych nauczycieli, wychowawców, katechetów, pracowników administracji i obsługi szkół, przedszkoli i żłobków, która z okazji Dnia Edukacji Narodowej odprawiona zostanie w piątek, 20 października o godz. 18.00  w Sanktuarium św. Józefa w Słupsku. Mszy św. przewodniczył będzie JE. Ks. Biskup Zbigniew Zieliński.

3.     W nadchodzącą sobotę będzie można przekazać polony ziemi dla ss. Klarysek w Słupsku. Zbiórka rozpocznie się o godz.8.00. Zachęcam wszystkich do ofiarowania plonów i w imieniu ss. Klarysek składam serdeczne „Bóg zapłać”.

4.     Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam do wspólnej modlitwy:

– Zagórzyca – przed Mszą św. o godz. 16.35

– Damnica – codziennie o godz. 17.30

– Domaradz – codziennie o godz. 18.00

Przypominam kandydatom do bierzmowania oraz dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. o udziale w nabożeństwach różańcowych.

5.     Zapraszam na cotygodniową Adorację Najświętszego Sakramentu – środa godz. 17.00. O godz. 17.45 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. W czasie adoracji okazja do sakramentu pokuty i pojednania.

6.     Dziękuje ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

Zagórzyca:

– Czesława Czesław Łygońscy– 300 zł

– Wiesława Ryszard Rompscy – 200 zł

7.     W następną niedzielę kolekta przeznaczona jest na Misje Katolickie – polecam ją Waszej ofiarności.

8.     Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.