Ogłoszenia

XXVII Niedziela Zwykła 8 października 2023

XXVII Niedziela Zwykła

8 października 2023

  1. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam do wspólnej modlitwy:

– Zagórzyca – przed Mszą św. o godz. 16.35

– Damnica – codziennie o godz. 17.30

– Domaradz – codziennie o godz. 18.00

Przypominam kandydatom do bierzmowania oraz dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. o udziale w nabożeństwach różańcowych.

  1. Zapraszam na cotygodniową Adorację Najświętszego Sakramentu – środa godz. 17.00. O godz. 17.45 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. W czasie adoracji okazja do sakramentu pokuty i pojednania.
  2. W piątek przeżywamy dzień fatimski. Msza św. z sakramentem namaszczenia chorych o godz. 19.00. Osoby, które pragną przystąpić do tego sakramentu wcześniej muszą skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Po Mszy św. różaniec fatimski
  3. Dziękuje ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

Zagórzyca:

– Zofia Czajkowska– 200 zł

  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Zygmunta Walenczaka – R.I.P.
  2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Adam Zasiński, stanu wolnego, Damnica

Agnieszka Gulatowska, stanu wolnego, Włocławek zap. II

  1. W następną niedzielę przeżywamy „Dzień Papieski” , przed kościołami zbiórka na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Polecam ją waszej ofiarności. Na stronie internetowej znajduje się regulamin konkursu z okazji dnia papieskiego – zachęcam do licznego udziału
  2. W sobotę o godz. 9.00 w kościele w Zagórzycy spotkanie dla kandydatów klasy VIII szkoły podstawowej i I szkoły średniej – przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  3. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.