XXVI Niedziela Zwykła 1 października 2023

XXVI Niedziela Zwykła

1 października 2023

1. Dziękuję wszystkim parafianom, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszej parafii do wizyty Ks. Biskupa z okazji wizytacji. „Bóg zapłać”.
  2. Rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam do wspólnej modlitwy:

– Zagórzyca – przed Mszą św. o godz. 16.35

– Damnica – codziennie o godz. 17.30

– Domaradz – codziennie o godz. 18.00

Przypominam kandydatom do bierzmowania oraz dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. o udziale w nabożeństwach różańcowych.

1. Zapraszam na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu – środa godz. 17.00. O godz. 17.45 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. W czasie adoracji okazja do sakramentu pokuty i pojednania.
  2. W środę od godz. 8.30 odwiedzę osoby chore i starsze z posługą sakramentalną.
  3. W I czwartek miesiąca modlimy się o nowe, święte powołania kapłańskie. Zapraszam na Mszę świętą na godz. 18.00 w Damnicy. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30.
  4. W I piątek miesiąca wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata. Zapraszam na Mszę święta o godz. 17.00 w Zagórzycy. Od godz. 16.30 okazja do sakramentu pokuty i pojednania.
  5. Osoby, które planują zawrzeć małżeństwo sakramentalne w roku przyszłym, proszone są, aby do końca września zgłosiły się do biura parafialnego w celu omówienia przygotowania do ślubu. Zachęcamy narzeczonych, żeby uczestniczyli w jesiennych terminach Weekendów dla narzeczonych oraz Spotkań dla narzeczonych, również jeżeli ślub jest zaplanowany na lato.
  6. Dziękuje ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

Zagórzyca:

– Elżbieta Jerzy Drelich – 200 zł

– Rodzina Twardziak – 200 zł

– Bożena Andrzej Handzelewicz – 500 zł

– Róża św. Bernadety – 600 zł

– Alina Marian Filipczak – 300 zł

1. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Rafała Rola – R.I.P.
  2. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.