Ogłoszenia

XXV Niedziela Zwykła 23 września 2023

XXV Niedziela Zwykła

23 września 2023

  1. Dziękuję młodzieży za posprzątanie tereny przykościelnego. Szczególne podziękowania składam państwu Katarzynie i Piotrowi Tylka.
  2. W poniedziałek o godz. 16.45 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania następnie Msza św. i próba przed bierzmowaniem.
  3. W środę przeżywamy szczególną uroczystość w naszej parafii. Będziemy gościli Ks. Bpa Ryszarda Kasynę, który dokona wizytacji naszej parafii a o godz. 17.00 podczas uroczystej liturgii Mszy św. udzieli sakramentu bierzmowania. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian do udziału w tej liturgii. Zwracam się z prośbą o dekorację domów naszej parafii w symbole religijne.
  4. Osoby, które planują zawrzeć małżeństwo sakramentalne w roku przyszłym, proszone są, aby do końca września zgłosiły się do biura parafialnego w celu omówienia przygotowania do ślubu. Zachęcamy narzeczonych, żeby uczestniczyli w jesiennych terminach Weekendów dla narzeczonych oraz Spotkań dla narzeczonych, również jeżeli ślub jest zaplanowany na lato.
  5. W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 11.15 zostaną poświęcone różańce dla dzieci przygotowujących się do sakramentu I Komunii św. Po Mszy spotkanie dla rodziców tych dzieci.
  6. Dziękuje ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

Zagórzyca:

– Jadwiga Tadeusz Bubniak – 200 zł

  1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Danutę Słodzińską i Bernarda Kowalewskiego– R. I. P.
  2. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.