XXIV Niedziela Zwykła 17 września 2023

XXIV Niedziela Zwykła

17 września 2023

1. Dziękuję za ofiary przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie w ubiegłą niedzielę. Przekazaliśmy na koto WSD 1.674 zł
  2. Zapraszam na cotygodniową Adorację Najświętszego Sakramentu, w Zagórzycy o godz.17.00 – w środę. Po adoracji nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.
  3. Osoby, które planują zawrzeć małżeństwo sakramentalne w roku przyszłym, proszone są, aby do końca września zgłosiły się do biura parafialnego w celu omówienia przygotowania do ślubu. Zachęcamy narzeczonych, żeby uczestniczyli w jesiennych terminach Weekendów dla narzeczonych oraz Spotkań dla narzeczonych, również jeżeli ślub jest zaplanowany na lato.
  4. W czwartek o godz. 17.30 w Zagórzycy spotkanie do bierzmowania dla kandydatów, którzy przyjmą ten sakrament 27 września 2023 r.
  5. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie do kandydatów z klasy 8 i I szkoły średniej. Na to spotkanie przynosimy narzędzia do sprzątania terenu przy kościele.
  6. Dziękuje ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

Zagórzyca:

– Leokadia Stanisław Nowak – 200 zł

• W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Czesława Wojciechowskiego – R. I. P.
  • Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.