Ogłoszenia

XXIII Niedziela Zwykła 10 września 2023

XXIII Niedziela Zwykła

10 września 2023

  1. Dziękuję za dzisiejsze ofiary przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  2. Zapraszam na cotygodniową Adorację Najświętszego Sakramentu, w Zagórzycy o godz.19.00 – w środę. Następnie zostanie odprawiona Msza św. i domówimy różaniec fatimski. Na różaniec przynosimy świece.
  3. Przy tej okazji pragnę podziękować ofiarodawcom ramy do obrazu Jezusa Miłosiernego i podstawy na kwiaty do figury Matki Bożej Fatimskiej.
  4. W czwartek przeżywamy Święto Podwyższenia Krzyża św., a w piątek wspominamy NMP Bolesnej.
  5. Dziękuje ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

Zagórzyca:

-Józefa Rybaczuk – 100 zł

  • W sobotę o godz. 9.00 spotkanie kandydatów, którzy przyjmą we wrześniu sakrament bierzmowania. O godz. 9.30 spotkanie kandydatów, którzy w ubiegłym roku rozpoczęli swój proces formacji. Natomiast o godz. 10.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. VIII.
  • Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.