XXI Niedziela Zwykła 27 sierpnia 2023

XXI Niedziela Zwykła

27 sierpnia 2023

1. Zapraszam na cotygodniową Adorację Najświętszego Sakramentu, w Zagórzycy o godz.17.00 – w środę, Po adoracji nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. W czasie  adoracji okazja do spowiedzi świętej.
  2. W tym tygodniu przezywamy dni eucharystyczne:

– w pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o nowe, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

– w pierwszy piątek miesiąca wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasz i całego świata

Okazja do sakramenty pokuty:

– Zagórzyca – środa podczas adoracji i w piątek od godz. 16.30

– Damnica – piątek od godz. 17.30

Osoby chore i starsze odwiedzę z posługą sakramentalną od godz. 8.30. Można zgłaszać nowe osoby, które nie wychodzą z domu lub są złożone chorobą.

• W sobotę w  Zagórzycy o godz. 9.00 – spotkanie dla rodziców, których dzieci przystąpią w następnym roku do I Komunii św.

O godz. 9.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania, którzy przystąpią we wrześniu do sakramentu bierzmowania. Na to spotkanie zapraszam także rodziców.

• W nadchodzącą  niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 w Damnicy będziemy prosili o błogosławieństwo Boże dla dzieci rozpoczynających nowy rok szkolny, w Zagórzycy o godz.11.15. Na tych Mszach poświecimy przybory dla pierwszoklasistów.
  • Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Anna Kędra, stanu wolnego, Damnica

Piotr Sieredziński, stanu wolnego, Kuty zap. II

• Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.