XX Niedziela Zwykła 20 sierpnia 2023

XX Niedziela Zwykła

20 sierpnia 2023

1. Dziękuję za ofiary złożone na poszkodowanych w Słowenii – przekazaliśmy  na konto Caritas 1.515 zł
  2. Zapraszam na cotygodniową Adorację Najświętszego Sakramentu, w Zagórzycy o godz.17.00 – w środę, Po adoracji nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. W czasie  adoracji okazja do spowiedzi świętej.
  3. W sobotę w Damnicy o godz. 14.00 będziemy składali Panu Bogu dziękczynienie za tegoroczne zbiory.
  4. W nadchodzącą  niedzielę o godz. 10.00 w Damnicy zostanie odprawiona suma odpustowa ku czci Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Anna Kędra, stanu wolnego, Damnica

Piotr Sieredziński, stanu wolnego, Kuty

• W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Jan Orlicki – R.I.P.
  • Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.