Ogłoszenia

XIII Niedziela Zwykła 2 lipca 2023

XIII Niedziela Zwykła 

2 lipca 2023  

  1. We wtorek w Kościele powszechnym obchodzimy święto św. Tomasza Apostoła  
  1. Jak co środę w Zagórzycy o godz. 17.00 jest możliwość Adoracji Najświętszego Sakramentu. Po adoracji oczywiście nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. 
  1. W Pierwszy Czwartek miesiąca w Kościele polecamy w naszych modlitwach sprawę nowych powołań kapłańskich i zakonnych. Pamiętajmy, że Pan czeka na naszą modlitwę, aby posłać robotników na swoje żniwo. 
  1. W tym tygodniu wypada również Pierwszy Piątek miesiąca. Przypominam, że spowiedź możliwa jest przed każdą Mszą św. 
  1. Jest nowy numer „Pielgrzyma” do nabycia. 
  1. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.