XII Niedziela Zwykła 25 czerwca 2023

XII Niedziela Zwykła

25 czerwca 2023

1. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Marcina Sarnowskiego, który na czas mojego urlopu będzie pełnił posługę duszpasterską. Życzymy ks. Marcinowi wielu łask Bożych i opieki św. Józefa – naszego patrona.
  2. Numer telefonu Ks. Marcina – 535 086 035
  3. We wtorek w liturgii wspominamy N.M.P. Nieustającej Pomocy.
  4. Zapraszam na cotygodniową Adorację Najświętszego Sakramentu, w Zagórzycy o godz.17.00 – w środę, Po adoracji nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.
  5. W czwartek w Kościele katolickim obchodzimy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia kolekta przeznaczona jest na Stolicę Apostolską – polecam ją Waszej ofiarności.
  6. Osoby chore i starsze odwiedzę z posługą sakramentalną w drugiej połowie lipca.
  7. Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć:

Kamil Kosucho, st. wolnego, Elbląg

Karolina Czerwonka, st. wolnego, Elbląg zap.III

1. Jest nowy numer „Pielgrzyma”.
  2. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.