XI Niedziela Zwykła 18 czerwca 2023

XI Niedziela Zwykła

18 czerwca 2023

1. Zapraszam na cotygodniową Adorację Najświętszego Sakramentu, w Zagórzycy o godz.17.00, w środę, Po adoracji nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św.
  2. Dziękuję p. Zbigniewowi Pawłowskiemu i p. Ewelinie Łoś za opiekę nad młodzież, która w dniu wczorajszym uczestnika w spotkaniu ewangelizacyjnym „Przystań”. To wydarzenie na stałe wpisujemy do naszego parafialnego kalendarza.
  3. Ponieważ w następną niedzielę rozpoczynam urlop proszę wykorzystać czas na załatwienie spraw wymagających mojej obecności np. chrzest, małżeństwo, zaświadczenia itp. W następną niedzielę będziemy gościli ks. Neoprezbitera, który będzie w czasie mojego urlopu będzie pełnił posługę w naszej parafii. W następną niedzielę na stronie internetowej zostanie umieszczony numer komórkowy ks. Neoprezbitera.
  4. Dziękuję za złożone ofiary na inwestycje:

w Zagórzycy:

– Ofiarodawcy anonimowi– 500,00 zł

– Beata Brach – 200,00 zł

– Józefa Rybaczuk – 100,00 zł

w Damnicy:

– Ofiarodawcy anonimowi – 400,00 zł

1. Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć:

Martyna Koprowicz, st. wolnego, Główczyce

Krystian Wojciechowski, st. wolnego, Damnica zap.III

Kamil Kosucho, st. wolnego, Elbląg

Karolina Czerwonka, st. wolnego, Elbląg zap.II

1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Waldemara Radzikowskiego –R.I.P.
  2. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.