X Niedziela Zwykła 11 czerwca 2023

X Niedziela Zwykła

11 czerwca 2023

1. Bardzo dziękuję za życzenia i modlitwę okazji Jubileuszu 25 – lecia moich święceń kapłańskich. Serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. Dziękuję za dekorację trasy i domów z okazji Uroczystości Bożego Ciała. Bardzo dziękuję za liczny udział w procesjach.
  3. Dzieci, które przystąpiły do I Komunii Św. przeżywają swój biały tydzień. Msza św. dla dzieci codziennie o godz. 17.00.
  4. Procesje Eucharystyczne w Zagórzycy w poniedziałek i środę, Damnica czwartek po Mszy św. W czwartek poświęcimy wianki.
  5. Jutro po procesji spotkanie dla młodzieży wyjeżdżającej na „Przystań”. Obecność obowiązkowa.
  6. 13 czerwca zapraszam na wspólne nabożeństwo fatimskie o godz. 20.00. Poprzedzi je adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 17.00 i zakończymy procesją Eucharystyczną. Na nabożeństwo przynosimy świece.
  7. W piątek przeżywamy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
  8. Dziękuję za złożone ofiary na inwestycje:

W Zagórzycy:

– Ofiarodawcy anonimowi– 100,00 zł

1. Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć:

Marlena Wasiak, st. wolnego, Zagórzyca

Michał Kawka, st. wolnego, Zagórzyca zap. III

Martyna Koprowicz, st. wolnego, Główczyce

Krystian Wojciechowski, st. wolnego, Damnica zap.II

Kamil Kosucho, st. wolnego, Elbląg

Karolina Czerwonka, st. wolnego, Elbląg zap.I

1. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.