Uroczystość Trójcy Przenajświętszej 4 czerwca 2023

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

4 czerwca 2023

1. Wychodząc z kościoła można złożyć ofiarę do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
  2. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które towarzyszyły mi w czasie Mszy św. jubileuszowej w Bazylice Katedralnej w Pelplinie.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas i wkład pracy w renowację Krzyża przy kościele w Domaradzu i figury Matki Bożej w Zagórzycy.
  4. Spotkanie dla dziewczynek, które pragną sypać kwiatki podczas Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej w poniedziałek w Damnicy i Zagórzycy o godz. 17.30
  5. W czwartek przeżywamy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Porządek nabożeństw:

– Domaradz 7.00

– Damnica 9.00

– Zagórzyca 11.00

Proszę o dekorację trasy procesji i naszych domów.

1. W sobotę dzieci z naszej parafii przystąpią do uroczystej I Komunii Świętej podczas Mszy św. o godz. 11.00. Zachęcam wszystkich do modlitwy w intencji dzieci. Dzień wcześniej w piątek o godz. 9.00 przystąpią do sakramentu pokuty i pojednania.
  2. Sprzątanie kościoła, przed I Komunią Św., w środę po próbie dzieci.
  3. Dziękuję za złożone ofiary na inwestycje:

W Damnicy:

– Rodzina Pras – 200,00 zł

1. Sakrament małżeństwa pragną zawrzeć:

Katarzyna Starostecka, zw. cywilnie, Budy

Władysław Starostecki, zw. cywilnie, Budy zap. III

Karolina Szuszkiewicz, st. wolnego, Smołdzino

Krzysztof Wiśniewski, st. wolnego, Damnica zap. III

Marlena Wasiak, st. wolnego, Zagórzyca

Michał Kawka, st. wolnego, Zagórzyca zap. II

Martyna Koprowicz, st. wolnego, Główczyce

Krystian Wojciechowski, st. wolnego, Damnica zap.I

1. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.