Ogłoszenia

Uroczystość Miłosierdzia Bożego 16 kwietnia 2023

Uroczystość Miłosierdzia Bożego

16 kwietnia 2023

  1. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary na poszkodowanych w wyniku pożaru w Święcichowie – strażacy z OSP w Damnicy zebrali w parafiach naszej Gminy 13.105,64 zł + 10 euro.
  2. Dziękuję za ofiary na utrzymanie Grobu Pańskiego – przekazaliśmy 1.690 zł., natomiast na Katolicki Uniwersytet Lubelski – przekazaliśmy 1979,00 zł.
  3. Wychodząc z kościoła można złożyć ofiarę na cele charytatywne Caritas.
  4. Zapraszam dzisiaj do wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu w kościele parafialnym od godz. 14.00 i wspólną modlitwę Koronką do Miłosierdzia Bożego. Po nabożeństwie odbędzie się spotkanie osób pragnących poznać charyzmat Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  1. W środę zapraszam na cotygodniową Adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00 i Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wykorzystajmy ten czas na osobiste spotkanie z Panem Jezusem i modlitwę.
  2. Trwamy w dalszych przygotowaniach do kolejnych inwestycji w naszych kościołach. Serdecznie dziękuję za dotychczasowe ofiary i zachęcam do wspierania naszych inwestycji poprzez ofiary składane osobiście lub na odpowiednie konto bankowe.
  3. Dziękuję za złożone ofiary:

W Zagórzycy:

– Bożena Kara – 300 zł

– Krzysztof Wengierski – 100 zł

– Ofiarodawcy anonimowi 2.000 zł

  1. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.