V Niedziela Wielkiego Postu 25 marca 2023

25 marca 2023

1. Dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną an WSD w Pelplinie. Serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. Spowiedź Wielkopostna w naszej parafii – czwartek 30 marca – od godz. 17.00 do godz. 18.00. Zachęcam do wykorzystania tego czasu na pojednanie się z Panem Bogiem i bliźnimi.
  3. Zapraszam na celebrację, ostatniej w tym Wielkim Poście, Drogi Krzyżowej w piątek;

– Damnica – godz. 17.00

– Domaradz – godz. 18.00

– Zagórzyca 18.30

Przypominam kandydatom do bierzmowania i dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św. o udziale w nabożeństwie Drogi Krzyżowej.

1. Chorych i osoby starsze odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek od godz. 8.30.
  2. Dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

– w Zagórzycy:

– Anna Jerzy Skwira – 300 zł

– Ofiarodawcy anonimowi – 300 zł

1. W poprzednim tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Bogusława Łój – R.I.P.
  2. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.