IV Niedziela Wielkiego Postu – 19 marca 2023

IV Niedziela Wielkiego Postu

19 marca 2023

1. Na ręce pana Tadeusza Bubniaka składam serdeczne podziękowania za zorganizowanie osób do posprzątania terenu wokół kościoła. Dziękuję także kandydatom do bierzmowania, którzy wczoraj poświęcili swój czas na sprzątanie. Bardzo dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za posprzątanie kościoła parafialnego. Serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. Dziękuję mieszkańcom Zagórzycy za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego w wysokości 1.190,00 i mieszkańcom Sąborza – 500 zł.
  3. Od jutra będziemy przeżywali doroczne rekolekcje wielkopostne, które wygłosi ks. Daniel Leszczyński.

Msze św. nauką rekolekcyjną :

– Domaradz – poniedziałek i wtorek – godz.16.00

– Damnica – poniedziałek, wtorek, środa – godz. 17.15

– Zagórzyca – poniedziałek, wtorek, środa – godz. 18.30

Okazja do spowiedzi:

– Domaradz przed Mszą św.

– Damnica – środa od godz. 16.20

– Zagórzyca – środa od godz. 18.00

Ofiary składane w dni rekolekcyjne p[przeznaczone są dla Księdza rekolekcjonisty.

1. Można zapisywać się na projekcję filmu: „Opiekun”, którego projekcję przewidziano na zakończenie rekolekcji parafialnych dnia 23 marca o godz.19.00. Zapisywać się można u p. Zbigniewa Pawłowskiego.

Wyjazd nastąpi o godz. 18.00 – harmonogram znajduje się nie na plankcie i stronie parafialnej.

1. Zapraszam na celebrację Drogi Krzyżowej w piątek;

– Damnica – godz. 16.30

– Domaradz – godz. 18.00

– Zagórzyca 17.30

Przypominam kandydatom do bierzmowania i dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św. o udziale w nabożeństwie Drogi Krzyżowej.

1. Dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

– w Zagórzycy:

– Anna Jerzy Skwira – 300 zł

1. W następną niedzielę kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie – polecam ja waszej ofiarności.
  2. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.