III Niedziela Wielkiego Postu 12 marca 2023

III Niedziela Wielkiego Postu

12 marca 2023

1. Serdecznie dziękuję założone ofiary przeznaczone dla misjonarzy – przekazaliśmy – 846,00
  2. Dziękuję mieszkańcom Zagórzycy za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego w wysokości 1.190,00
  3. W następną niedzielę przeżywamy doroczny odpust parafialny ku czci św. Józefa Oblubieńca N.M.P. Mszy świętej odpustowej, o godz. 14.00, przewodniczyć będzie Ks. Bp. Ryszard Kasyna. Zapraszam wszystkich do skorzystania z łaski odpustu zupełnego, który możemy zyskać przez udział w tej Mszy św. Proszę o udekorowanie naszych posesji.
  4. Natomiast od następnego poniedziałku do środy będziemy przeżywali doroczne rekolekcje wielkopostne, które wygłosi ks. Daniel Leszczyński. Harmonogram rekolekcji zostanie podany w następną niedzielę.
  5. Można zapisywać się na projekcję filmu: „Opiekun”, którego projekcję przewidziano na zakończenie rekolekcji parafialnych dnia 23 marca o godz.19.00. Zapisywać się można u p. Zbigniewa Pawłowskiego.
  6. Zapraszam na celebrację Drogi Krzyżowej w piątek;

– Damnica – godz. 17.00

– Domaradz – godz. 18.00

– Zagórzyca 18.30

Przypominam kandydatom do bierzmowania i dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św. o udziale w nabożeństwie Drogi Krzyżowej.

1. Dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

– w Zagórzycy:

– Teresa Deik – 100,00

– Zofia Czajkowska – 150,00

– Ofiarodawcy anonimowi – 200,00

– w Damnicy:

– Franciszek Szybiak – 200,00

1. W sobotę – 18 marca – zapraszam kandydatów do bierzmowania do uporządkowani terenu przy kościele parafialnym w Zagórzycy na godz. 9.00. Przynosimy narzędzia do sprzątania.
  2. Także rodziców dzieci pierwszokomunijnych (grupa „A”) zapraszam w sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła parafialnego w Zagórzycy.
  3. W nadchodzącą środę kancelaria parafialna jest nieczynna.
  4. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.