V Niedziela Zwykła – 5 lutego 2023

V Niedziela Zwykła

5 lutego 2023

1. Bardzo dziękuję ofiary złożone na zakony klauzurowe – przekazaliśmy 548 zł. – serdeczne „Bóg zpłać”.
  2. W ubiegłym tygodniu zainstalowaliśmy nowe nagłośnienie w Kościele w Damnicy (wzmacniacz, 6 głośników i mikrofony). Całość inwestycji wyniosła 9.760 zł.

Bardzo dziękuję za pomoc w instalacji Grzegorzowi Kirko, Adamowi Kirko, Andrzejowi Kirko i Tadeuszowi Czarnowskiemu.

W dalszym ciągu trwają prace remontowe w kościele parafialnym w Zagórzycy.

1. Dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

– w Zagórzycy:

Ofiarodawcy anonimowi – 600 zł

Teresa Deik – 100 zł

w Damnicy

Ofiarodawcy anonimowi – 200 zł

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy I szkoły średniej w sobotę w kościele w Damnicy o godz. 9.00. Natomiast o godz.10.00 w Damnicy spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  2. W następną niedzielę kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie – polecam ją waszej ofiarności.
  3. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Kazimierza Szczudłowskiego – R.I.P.
  4. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.