Ogłoszenia

IV Niedziela Zwykła – 29 stycznia 2023

IV Niedziela Zwykła

29 stycznia 2023

  1. Bardzo dziękuję za tegoroczne kolędy i zaproszenia do błogosławieństwa mieszkań i domów. W naszej parafii o błogosławieństwo kolędowe poprosiło 98% mieszkańców naszej parafii. Za miłą atmosferę, serdeczność i życzliwość składam serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. Rozpoczęliśmy prace remontowe w kościele parafialnym w Zagórzycy proszę o wyrozumiałość. W związku z pracami zostały przesunięte niektóre intencje mszalne.

W najbliższych dniach rozpoczniemy także prace, w kościele w Damnicy, związane z wymianą nagłośnienia i instalacją nowej Drogi Krzyżowej.

  1. Dzisiaj zapraszam na koncert kolęd zespołu „Kapelnica” po Mszy św. o godz.11.15 w Zagórzycy.
  2. W czwartek 2 lutego przeżywamy święto Ofiarowania Pańskiego tego dnia poświęcone zostaną świece. Zapraszam dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. ze świecami. Kolekta tego święta jest przeznaczona na klasztory klauzurowe.
  3. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzę osoby chore i starsze z posługą sakramentalną od godz. 8.30. Okazja do sakramentu pokuty w Damnicy od godz. 16.20.
  4. Dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

– w Zagórzycy:

Ofiarodawcy anonimowi – 600 zł

Helena Wojciech Kuńscy – 300 zł

Marek Szmidtka – 200 zł

Helena Albin Szewc – 300 zł

Jadwiga Tadeusz Bubniak – 400 zł

Wanda Ryszard Szmidtka – 200 zł

w Damnicy

Ofiarodawcy anonimowi – 1400 zł

Rodzina Lasia – 200 zł

Wiesława Wojciech Całka – 100 zł

Katarzyna Sofińska – 200 zł

  1. W następną niedzielę przed kościołem parafialnym zbiórka charytatywna dla Szymona Musiała, którą organizuje Katarzyna Pawłowska. Więcej informacji na plakacie umieszczonym na stronie naszej parafii.
  2. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.