IV Niedziela Adwentu – 18 grudnia 2022

IV Niedziela Adwentu

18 grudnia 2022

1. Dziękuję mieszkańcom Mianowic za ofiarę 600 zł na dekorację Bożonarodzeniową.
  2. Adwent to czas oczekiwania przyjście Pana Jezusa. Zapraszam do udziału w roratach;

– dzieci i młodzież we wtorekZagórzyca 17.00, czwartek – Damnica 18.00

– dorosłych w środę 17.15 i piątek o godz. 7.00

1. W środę zapraszam do adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie o godz. 16.30. W tym czasie osoby, które jeszcze nie zdążyły skorzystać z sakramentu pokuty zapraszam do wykorzystania tego czasu.
  2. W środę w szkole w Damnicy o godz.17.00 jasełka i kiermasz Bożonarodzeniowy. Mieszkańców serdecznie zapraszamy.
  3. W nadchodzącym tygodniu kancelaria parafialna w piątek jest nieczynna.
  4. W sobotę przeżywamy Wigilię Świąt Bożego Narodzenia. Porządek Mszy św.:

– Domaradz – 20.00

– Damnica – 21.30

– Zagórzyca – 23.00

W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia porządek Mszy św:

– Zagórzyca 8.30 i 11.15

– Damnica 10.00

– Domaradz 16.00

W drugi dzień Świąt porządek nabożeństw jak w każdą niedzielę. Tego dnia zbiórka do przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

1. Kolędy rozpoczniemy 27 grudnia – harmonogram podam w Uroczystość Narodzenia Pańskiego.
  2. Można nabywać świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” i poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  3. Dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

– w Zagórzycy:

Bernarda Stefan Deik – 200 zł

Rodzina Formela – 1.000 zł

1. Pragnę poinformować, że w minionym tygodniu wymieniliśmy okna w zakrystii w Zagórzycy oraz że dotarło do nas tabernakulum, którego instalację zaczniemy po dotarciu zamówionego marmuru.
  2. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.