II Niedziela Adwentu – 4 grudnia 2022

II Niedziela Adwentu

4 grudnia 2022

1. Dzisiejsza zbiórka do puszek przeznaczona jest na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie. Serdecznie dziękuję za ofiary.
  2. Adwent to czas oczekiwania przyjście Pana Jezusa. Zapraszam do udziału w roratach;

– dzieci i młodzież we wtorek i czwartek – Zagórzyca 17.00, Damnica 18.00

– dorosłych w środę 17.15 w Zagórzycy i piątek o godz. 7.00

– w Domaradzu w sobotę o godz. 17.00

1. Przypominam dzieciom, które przygotowują się do I Komunii św. i kandydatom do bierzmowania o uczestnictwie w Mszach roratnich.
  2. Zapraszam do Adoracji Najświętszego Sakramentu w środę od godz. 16.30. Wykorzystajmy ten czas na osobiste spotkanie z Panem Jezusem czekającym na nas w Najświętszym Sakramencie.
  3. W czwartek przeżywamy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny – kolekta przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.
  4. Osoby chore i starsze odwiedzę 16 grudnia od godz. 8.30.
  5. Od dzisiejszej niedzieli można będzie nabyć świece „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom” a od następnej niedzieli także poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  6. Dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

– w Zagórzycy:

Urszula i Paulina Osińskie – 200 zł

Renata Józef Bujko – 300 zł

Ofiarodawcy anonimowi – 100 zł

– w Damnicy:

Eugenia Lisicka Eugenia Ziemba – 400 zł

Ofiarodawcy anonimowi – 200 zł

Renata Rafał Teterka – 300 zł

1. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Jarosława Zariczańskiego.
  2. W następną sobotę o godz. 9.00 spotkanie dla kandydatów z szkól średnich w ramach przygotowania do bierzmowania – obecność obowiązkowa. Kandydaci przynoszą ze sobą indeksy.
  3. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.