Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 20 listopada 2022

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

20 listopada 2022

1. Dzisiejszą kolektę przeznaczymy na utrzymanie WSD w Pelplinie – serdecznie dziękuję za złożone ofiary.
  2. Dziękuję za ofiary, które złożyliśmy w ubiegłym tygodniu na: „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” – przekazaliśmy 976 zł.
  3. Zapraszam do Adoracji Najświętszego Sakramentu w środę od godz. 16.30. Wykorzystajmy ten czas na osobiste spotkanie z Panem Jezusem czekającym na nas w Najświętszym Sakramencie.
  4. W następną niedzielę rozpoczynamy Nowy Rok Kościelny – czasem radosnego oczekiwania czyli Adwentem. Zachęcam aby ostatnie dni tego roku kościelnego wykorzystać na przygotowanie poprzez zaplanowanie postanowień adwentowych i sakrament pokuty, aby ten szczególny okres rozpocząć jako osoby przygotowane na spotkanie Pana.
  5. Dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

– w Zagórzycy:

Władysława Wacław Dąbrowscy – 300 zł

Ofiarodawcy anonimowi – 500 zł

Ofiarodawcy anonimowi – 200 zł

Ofiarodawcy anonimowi – 6.500 zł z przeznaczeniem na nowe tabernakulum

– w Damnicy:

Jadwiga Bartosz Jarosiewicz – 300 zł

Irena Stefan Dudzikowie – 200 zł

Elżbieta Lech Jarosiewicz – 200 zł

1. Jest do nabycia nowy numer „Pielgrzyma” zapraszam do lektury.
  2. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.