XXXIII Niedziela Zwykła – 13 listopada 2022

XXXIII Niedziela Zwykła

13 listopada 2022

1. Dziękuję za ofiary, które dzisiaj składamy wychodząc z kościoła na rzecz: „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” – w tym roku środki przeznaczone są na potrzeby Kościoła na Ukrainie.
  2. Zapraszam do Adoracji Najświętszego Sakramentu w środę od godz. 16.30. Wykorzystajmy ten czas na osobiste spotkanie z Panem Jezusem czekającym na nas w Najświętszym Sakramencie.
  3. Modlitwą wypominkową modlimy się w tym tygodniu:

– Damnica wtorek i piątek przed Mszą św. o godz. 17.00

– Zagórzyca we wtorek i czwartek przed Mszą św.

– Domaradz – w sobotę przed Mszą św. o godz. 17.00

1. Osoby chore i starsze odwiedzę 15 listopada od godz. 8.30.
  2. Osoby chętne na wyjazd i projekcję filmu „Prorok” dnia 17 listopada zapraszam aby się zapisywać u p. Zbigniewa Pawłowskiego.

Plan wyjazdu:

– Damnica CEiK – 18.00

– Karżniczka przystanek 18.05

– Zagórzyca przy kościele 18.10

– Sąborze 18.15

-Wielogłowy 18.20

Są jeszcze wolne miejsca dlatego zachęcam do zapisywania się na wyjazd.

1. Dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

– w Zagórzycy:

– Róża św. Jadwigi – 500 zł

– w Damnicy:

– Marzena Jan Zięba – 300 zł

1. W następną niedzielę kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie – polecam ją waszej ofiarmości.
  2. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Jolantę Szczudłowską i Piotra Nowaka – R.I.P.
  3. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.