XXXII Niedziela Zwykła – 6 listopada 2022

XXXII Niedziela Zwykła

6 listopada 2022

1. Zapraszam do Adoracji Najświętszego Sakramentu w środę od godz. 16.30. Wykorzystajmy ten czas na osobiste spotkanie z Panem Jezusem czekającym na nas w Najświętszym Sakramencie.
  2. W piątek przeżywamy Święto Odzyskania Niepodległości – tego dnia modlimy się w intencji naszej ojczyzny. Zapraszam na Mszę św. o godz.11.00 w Zagórzycy po której odbędzie się koncert patriotyczny.
  3. Na dzień 11 listopada Ks. Biskup Ordynariusz udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych.
  4. Modlitwą wypominkową modlimy się w tym tygodniu:

– Damnica wtorek przed Mszą św. o godz. 17.00 i niedzielę przed Mszą św. o 7.00

– Zagórzyca we wtorek i środę po Mszy św.

– Domaradz – w sobotę przed Mszą św. o godz. 17.00

1. Osoby chore i starsze odwiedzę 15 listopada od godz. 8.30
  2. Dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych:

– w Zagórzycy:

– Teresa Zygmunt Wrzeszczyńscy – 300,00

– Alina Marian Filipczak – 400,00

– Zofia Czajkowska – 200,00

– Ofiarodawcy anonimowi – 400,00

– w Damnicy:

– Anna Adam Całka – 200,00

– Barbara Andrzej Walczak – 400,00

– Ryszard Moskal – 300,00

1. Osoby chętne na wyjazd i projekcję filmu „Prorok” dnia 17 listopada zapraszam aby się zapisywać u p. Zbigniewa Pawłowskiego.
  2. Kandydaci do bierzmowania z kl. VIII w dniach od 18 -19 listopada będą przeżywali w Potęgowie rekolekcje ewangelizacyjne w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Spotkanie kandydatów klas VIII i osób z kl. I szkoły średniej, które w ubiegłym roku nie uczestniczyły w rekolekcjach, w sobotę o godz. 10.00 w Zagórzycy.
  3. Osoby planujące zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy na „Weekend dla narzeczonych” 25 – 27 listopada 2022r. w Białogórze. Udział w tym programie jest ważnym elementem przygotowania do ślubu. Szczegóły i zapisy na stronie www.ewangelizacjapelplin.pl.
  4. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej parafii śp. Zenona Szumejda – R.I.P.
  5. W następną niedzielę zbiórka do puszek na rzecz: „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” – w tym roku środki przeznaczone są na potrzeby Kościoła na Ukrainie.
  6. Wychodząc z kościoła można nabyć nowy numer „Pielgrzyma”.
  7. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.