XXVIII Niedziela Zwykła – 9 października 2022

XXVIII Niedziela Zwykła

9 października 2022

1. Bardzo dziękuję za plony ziemi ofiarowane Siostrom Klaryskom; dziękuję ofiarodawcom i osobom, które pomogły w transporcie tych darów.
  2. Dziękuję strażakom z OSP w Damnicy za oczyszczenie rynien na kościele w Domaradzu.
  3. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej:

– Zagórzyca pól godziny przed Mszą św.

– Damnica o godz. 17.30

– Domaradz – sobota godz. 16.30

1. W środę od godz. 16:30 – 17:15 będzie okazja do Adoracji Najświętszego Sakramentu a także możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Zapraszam wszystkich do cotygodniowego spotkania z Panem Jezusem i prywatną adorację w kościele parafialnym.
  2. W czwartek, 13 października, będziemy wspólnie się modlili w czasie nabożeństwa fatimskiego. Zapraszam na godz. 20.00 ze świecami.
  3. 16 października br. Kościół w Polsce obchodzi XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask prawdy”. W tym dniu tradycyjnie odbywa się zbiórka przykościelna, będąca podstawą finansowania programu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, który aktualnie obejmuje opieką blisko 2000 uczniów i studentów.
  4. Na stronie parafialnej zamieszczony został regulamin IV Konkursu Szkolno – Parafialnego. Zapraszam dzieci i młodzież do udziału w tym konkursie.

Konkurs będzie prezentował naukę i sentencje św. Jana Pawła II.

1. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.