XXVII Niedziela Zwykła – 2 października 2022

XXVII Niedziela Zwykła

2 października 2022

1. Rozpoczęliśmy miesiąc różańcowy zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej:

– Zagórzyca pól godziny przed Mszą św.

– Damnica o godz. 17.30

– Domaradz – sobota godz. 16.30

1. W piątek 7 października wspominamy Najświętsza Maryję Pannę Różańcową tego dnia na Mszy św. o godz. 17.00 w Zagórzycy zostaną poświęcone różańce dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  2. Siostry Klaryski ze Słupska zwracają się z gorącą prośbą o dary plonów ziemi. Zachęcam wszystkie osoby, które mogą podzielić się tegorocznymi darami do wsparcia Sióstr Klarysek. Siostry zapewniają o modlitwie w naszych intencjach przed Najświętszym Sakramentem.

Dary będziemy mogli przekazać 8 października br.

1. Osoby, które pragną, w następnym roku, zawrzeć sakrament małżeństwa o wizytę w kancelarii parafialnej do 8 października br. Zapraszam także osoby, które już ustaliły termin ślubu.
  2. W środę od godz. 18:00 – 18:45 będzie okazja do Adoracji Najświętszego Sakramentu a także możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Zapraszam wszystkich do cotygodniowego spotkania z Panem Jezusem i prywatną adorację w kościele parafialnym.
  3. W tym tygodniu przeżywamy dni eucharystyczne:

– w I czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne

– w I piątek wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, osoby chore i starsze odwiedzę, tego dnia, od godz. 8.30

Okazja do spowiedzi;

– Zagórzyca – środa w czasie adoracji i piątek od godz. 16.40

– Damnica – czwartek od godz. 16.30

1. Dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych w Damnicy:

– Krystyna Tadeusz Czarnowscy – 1000, 00 zł

– Zuzanna Kędra, Jadwiga Janicka, Danuta Cybula – 150 zł

– Ofiarodawcy anonimowi – 200 zł

Przy tej okazji pragnę poinformować, że dokonaliśmy wymiany rynien i rur spustowych na kościele w Damnicy – całość materiałów i robocizny wyniosła 6.700,00 zł.

1. Na stronie parafialnej zamieszczony został regulamin IV Konkursu Szkolno – Parafialnego. Zapraszam dzieci i młodzież do udziału w tym konkursie.

Konkurs będzie prezentował naukę i sentencje św. Jana Pawła II.

1. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.