XXVII Niedziela Zwykła – 2 października 2022

XXVII Niedziela Zwykła

2 października 2022

1. Rozpoczęliśmy miesiąc różańcowy zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej:

– Zagórzyca pól godziny przed Mszą św.

– Damnica o godz. 17.30

– Domaradz – sobota godz. 16.30

1. W piątek 7 października wspominamy Najświętsza Maryję Pannę Różańcową tego dnia na Mszy św. o godz. 17.00 w Zagórzycy zostaną poświęcone różańce dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  2. Siostry Klaryski ze Słupska zwracają się z gorącą prośbą o dary plonów ziemi. Zachęcam wszystkie osoby, które mogą podzielić się tegorocznymi darami do wsparcia Sióstr Klarysek. Siostry zapewniają o modlitwie w naszych intencjach przed Najświętszym Sakramentem.

Dary będziemy mogli przekazać 8 października br.

1. Osoby, które pragną, w następnym roku, zawrzeć sakrament małżeństwa o wizytę w kancelarii parafialnej do 8 października br. Zapraszam także osoby, które już ustaliły termin ślubu.
  2. W środę od godz. 18:00 – 18:45 będzie okazja do Adoracji Najświętszego Sakramentu a także mo