Ogłoszenia

XXVI Niedziela Zwykła – 25 września 2022

XXVI Niedziela Zwykła

25 września 2022

  1. Siostry Klaryski ze Słupska zwracają się z gorącą prośbą o dary plonów ziemi. Zachęcam wszystkie osoby, które mogą podzielić się tegorocznymi darami do wsparcia Sióstr Klarysek. Siostry zapewniają o modlitwie w naszych intencjach przed Najświętszym Sakramentem.

Dary będziemy mogli przekazać 8 października br.

  1. Są jeszcze wolne miejsca na parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach od 2 do 4 października. Pozostały 4 wolne miejsca.
  2. Osoby, które pragną, w następnym roku, zawrzeć sakrament małżeństwa proszę o wizytę w kancelarii parafialnej do 8 października br. Zapraszam także osoby, które już ustaliły termin ślubu.
  3. W tym tygodniu w środę kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  4. W tym tygodniu – wyjątkowo w czwartek od godz. 18:00 – 18:45 będzie okazja do Adoracji Najświętszego Sakramentu a także możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Zapraszam wszystkich do cotygodniowego spotkania z Panem Jezusem i prywatną adorację w kościele parafialnym.
  5. W sobotę o godz. 8.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania zarówno ze szkoły średniej jak i podstawowej. Jeżeli są osoby dorosłe, które jeszcze nie przyjęły tego sakramentu zapraszam do kontaktu do 10 października br.
  6. Dziękuję ofiarodawcom inwestycji parafialnych w Zagórzycy:

– Maria Zdzisław Kwaśniewscy – 200 zł

– Ofiarodawcy anonimowi – 300 zł

  1. Na stronie parafialnej zamieszczony został regulamin IV Konkursu Szkolno – Parafialnego. Zapraszam dzieci i młodzież do udziału w tym konkursie.

Konkurs będzie prezentował naukę i sentencje św. Jana Pawła II.

  1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Paweł Sekuła, st. wolnego, zam. Głobino

Monika Wolska, st. wolnego, zam. Głobino – zap. III

  1. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej i św. Józefa.