Ogłoszenia

XXV Niedziela Zwykła – 18 września 2022

XXV Niedziela Zwykła

18 września 2022

  1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone ma Wyższe Seminarium Duchowne – przekazaliśmy 1.512 zł.
  2. We wtorek o godz. 17.00 w Zagórzycy spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do sakramentów pokuty i Eucharystii. Obecność dzieci obowiązkowa. Spotkanie poprowadzą osoby świeckie. Spotkania będą się odbywały dwa razy w miesiącu.
  3. W środę o godz. 18:00 – 18:45 będzie okazja do Adoracji Najświętszego Sakramentu a także możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Zapraszam wszystkich do cotygodniowego spotkania z Panem Jezusem i prywatną adorację w kościele parafialnym.
  4. Spotkanie dla ministrantów i chętnych którzy chcą być ministrantami odbędzie się w sobotę 24.09 o godz 9:30 w kościele w Zagórzycy.
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Paweł Sekuła, st. wolnego, zam. Głobino

Monika Wolska, st. wolnego, zam. Głobino – zap. II

  1. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej.