XXIV Niedziela Zwykła – 11 września 2022

XXIV Niedziela Zwykła

11 września 2022

1. Serdecznie dziękuję za dzisiejszą kolektę, która przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  2. We wtorek o godz.17.30 w Zagórzycy próba scholii. Zapraszamy także chętne dziewczynki, które chciałby dołączyć do scholii.
  3. We wtorek zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 20.00. Na nabożeństwo przynosimy świece.
  4. W środę przeżywamy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Tego dnia zgodnie z prośbą Ks. Biskupa będziemy modlili się Ukrainę. Tego dnia w czasie adoracji i nowenny będziemy prosili Pana Boga o pokój na Ukrainie. Zaprośmy do wspólnej modlitwy osoby z Ukrainy, które mieszkają w naszym sąsiedztwie.
  5. W środę o godz. 18:00 – 18:45 będzie okazja do Adoracji Najświętszego Sakramentu a także możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Zapraszam wszystkich do cotygodniowego spotkania z Panem Jezusem i prywatną adorację w kościele parafialnym.
  6. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Stefana Łapczyńskiego i Mirosława Kuch – R.I.P.
  7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Paweł Sekuła, st. wolnego, zam. Głobino

Monika Wolska, st. wolnego, zam. Głobino – zap. I

1. Jest do nabycia nowy numer „Pielgrzyma” – zachęcam do lektury.
  2. Na nadchodzący tydzień życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej.