XXII Niedziela Zwykła – 28 sierpnia 2022

XXII Niedziela Zwykła

28 sierpnia 2022

1. W środę o godz. 18:00 – 18:45 będzie okazja do Adoracji Najświętszego Sakramentu a także możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Zapraszam wszystkich do cotygodniowego spotkania z Panem Jezusem i prywatną adorację w kościele parafialnym.
  2. W tym tygodniu przeżywamy dni eucharystie:

– w I czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne

– w I piątek wynagradzamy NSPJ za grzechy nasze i całego świata.

Okazja do spowiedzi

– Damnica – czwartek od godz. 16.30

– Zagórzyca – środa podczas adoracji Najświętszego Sakramentu i w piątek od godz. 16.40.

Osoby starsze i chore odwiedzę w pierwszy piątek od godz. 8.30.

1. W sobotę w Damnicy o godz. 14.00 zostanie odprawiona Msza św. z podziękowaniem za tegoroczne plony. Mszy św. przewodniczyć będzie ks. Zdzisław Wirkus.
  2. Młodzież i dzieci zapraszam na Mszę św. z okazji rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego w niedzielę:

– Damnica godz.10.00

– Zagórzyca 11.15

Podczas Mszy św. zostaną poświęcone także plecaki i przybory szkolne dzieci, które rozpoczynają swoją naukę.

1. Na ostanie dni wakacji i urlopów życzę wielu łask Bożych i szczęśliwego powrotu do domów.