Ogłoszenia

XII Niedziela Zwykła – 19 czerwca 2022

XII Niedziela Zwykła

19 czerwca 2022

  1. Dziękuję za złożone ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie – przekazaliśmy 1618 zł . Dziękuję także dzieciom, które przystąpiły do I Komunii św. i przekazały 620 zł na Papieskie Dzieła Misyjne.
  2. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżywania Uroczystości Bożego Ciała: budowniczym ołtarzy, strażakom z OSP w Damnicy, ministrantom i wszystkim, którzy udekorowali swoje domy.
  3. Jak informowałem w ubiegłą niedzielę od uroczystości Bożego Ciała w każdą kolejną środę o godz. 18.00 -18.45 będzie okazja do Adoracji Najświętszego Sakramentu a także możliwość do sakramentu pokuty i pojednania. Zapraszam wszystkich do cotygodniowego spotkaniem z Panem Jezusem i prywatną adorację w kościele parafialnym.
  4. W czwartek przeżywamy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela oraz zakończenie oktawy Bożego Ciała. Tego dnia po procesji poświęcimy wianki.
  5. W piątek przeżywamy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa tego dnia odmówimy „Akt wynagrodzenia”.
  6. W piątek po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie dla rodziców dzieci, które w następnym roku mają przystąpić do I Komunii św.
  7. Bardzo dziękuję za złożone ofiary na nasze inwestycje:

Zagórzycy:

– 400 zł – ofiarodawcy anonimowi

– 300 zł – mieszkańcy Mianowic

  1. W związku z tym, że od następnej niedzieli rozpoczynam urlop wszystkie ważne sprawy proszę załatwiać w tym tygodniu – szczególne związane z dokumentami, zaświadczeniami oraz sakramentem małżeństwa.
  2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Karolina Kosucho, st. wolnego, Damnica

Emil Piątek, st. wolnego, Radom zapowiedź I

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę obfitych łask Bożych.