Ogłoszenia

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 12 czerwca 2022

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

12 czerwca 2022

  1. Dziękuję za dzisiejszą kolektę, która przeznaczona jest na remont Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie. Wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiarę na świątynię Opatrzności Bożej – polecam Waszej ofiarności.
  2. Dzieci, które przystąpiły do I Komunii św. w białym tygodniu uczestniczą we Mszy św. o godz. 17.00.
  3. W poniedziałek 13 czerwca kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpoczniemy je Adoracją Najświętszego Sakramentu o godz.19.00. O godz. 20.00 zostanie odprawiona Msza św. i odmówimy wspólnie różaniec. Na nabożeństwo przynosimy świece.
  4. W czwartek przeżywamy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało – po której wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Proszę o przygotowanie trasy i ołtarzy oraz dekorację naszych domów symbolami religijnymi. Msze św.:

– Domaradz 7.00

– Damnica 9.00

– Zagórzyca 11.00

Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków podczas procesji Bożego Ciała i oktawy. Próba sypania kwiatków odbędzie się środę po Mszy św.

  1. Od uroczystości Bożego Ciała w każdą kolejną środę o godz. 18.00 -18.45 będzie okazja do Adoracji Najświętszego Sakramentu a także możliwość do sakramentu pokuty i pojednania. Zapraszam wszystkich do cotygodniowego spotkaniem z Panem Jezusem i prywatną adorację w kościele parafialnym.
  2. Bardzo dziękuję za złożone ofiary na nasze inwestycje:

Zagórzyca – 1 000zł – dzieci pierwszokomunijne

  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Danutę Krystosik, Ryszardę Zietarę, Janinę Kanka – R.I.P.
  2. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę obfitych łask Bożych.