Ogłoszenia

V Niedziela Wielkanocna – 15 maja 2022

V Niedziela Wielkanocna

15 maja 2022

  1. Trwamy w modlitwie do Matki Bożej. Zapraszam do wspólnej modlitwy przy naszych krzyżach i kapliczkach. W Damnicy nabożeństwo codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 w kościele. W Zagórzycy przed Mszą święta – natomiast w środę o godz. 16.30 (przed nowenną).
  2. Serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę w dniu 13 maja – we wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Już dzisiaj zapraszam na następne nabożeństwo, które będzie połączone z sakramentem namaszczenia chorych. Proszę pomóc osobom samotnym i chorym w dotarciu do kościoła.
  3. Spotkania w ramach przygotowania do sakramentów: pokuty i I Komunii św. w następną niedzielę – 22 maja po Mszy św. o godz. 11.15.
  4. W związku z akcją: „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci – Wesprzyj z nami Kościoły na Wschodzie, gdzie mieszkają nasi rodacy oraz Zgromadzenie SS. Matki Bożej Loretańskiej”, dnia 24 maja do dodz.16.00, możemy złożyć zużyty lub nieużywany sprzęt elektryczny i elektroniczny na parkingu przy kościele w Zagórzycy.
  5. Zachęcam do lektury nowego numeru „Pielgrzyma”.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę obfitych łask Bożych.