Ogłoszenia

IV Niedziela Wielkanocna – 8 maja 2022

IV Niedziela Wielkanocna

8 maja 2022

  1. Trwamy w modlitwie do Matki Bożej. Zapraszam do wspólnej modlitwy przy naszych krzyżach i kapliczkach. W Damnicy nabożeństwo codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 w kościele. W Zagórzycy przed Mszą święta – natomiast w środę o godz. 16.30 (przed nowenną).
  2. Spotkania w ramach przygotowania do bierzmowania we wtorek o godz. 18.00 w kościele parafialnym.

Tego dnia o godz. 19.10 – spowiedź święta dla kandydatów i świadków bierzmowania

  1. W środę o godz. 18.00 J.E. Ks. Bp. Arkadiusz Okroj udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży i dorosłym z naszej parafii. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. Zapraszam, w piątek 13 maja, do celebracji pierwszego w tym roku nabożeństwa fatimskiego. O godz. 19.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 20.00 zostanie odprawiona Msza św. a po niej wspólna modlitwa różańcowa. Proszę przynieść ze sobą świece.
  3. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Kamila Jankowskiego – R.I.P.
  4. W związku z akcją: „Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci – Wesprzyj z nami Kościoły na Wschodzie, gdzie mieszkają nasi rodacy oraz Zgromadzenie SS. Matki Bożej Loretańskiej”, dnia 24 maja do godz. 16.00, możemy złożyć zużyty lub nieużywany sprzęt elektryczny i elektroniczny na parkingu przy kościele w Zagórzycy.
  5. Zachęcam do lektury nowego numeru „Pielgrzyma”.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

– Alicja Galant, stanu wolnego, Zagórzyca

– Marcel Pelowski, stanu wolnego, Świecichowo – zapowiedź III

  1. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę obfitych łask Bożych.