III Niedziela Wielkanocna – 1 maja 2022

III Niedziela Wielkanocna

1 maja 2022

1. Rozpoczynamy miesiąc modlitwy do Matki Bożej. Zapraszam do wspólnej modlitwy przy naszych krzyżach i kapliczkach. W Damnicy nabożeństwo codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 w kościele. W Zagórzycy przed Mszą święta – natomiast w środę o godz. 16.30 (przed nowenną).
  2. Dziękuję za złożone ofiary do puszek na Caritas w ubiegłą niedzielę. Przekazaliśmy na konto Caritas 874 zł.
  3. We wtorek przeżywamy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Porządek Mszy św.:

– 7.00 Domaradz

– 8.30 i 11.15 Zagórzyca

– 10.00 Damnica

1. Spotkania w ramach przygotowania do bierzmowania od środy do piątku o godz. 18.30 w kościele parafialnym.
  2. W tym tygodniu przeżywamy dni eucharystyczne:

I czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Tego dnia okazja do sakramentu pokuty w Damnicy od godz. 17.30

I piątek miesiąca wynagradzamy najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Tego dnia od godz. 8.30 odwiedzę chorych. Okazja do spowiedzi w Zagórzycy od godz. 16.30.

1. Dziękuję ofiarodawcom na inwestycję w Zagórzycy:

Teresa Deik – 100 zł.

1. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Stanisławę Czarnecką, w poniedziałek o godz. 12.00 pogrzeb śp. Bronisławy Miszk. Zmarłe polecajmy miłosierdziu Bożemu.
  2. Zachęcam do lektury nowego numeru „Pielgrzyma”.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

– Alicja Galant, stanu wolnego, Zagórzyca

– Marcel Pelowski, stanu wolnego, Święcichowo – zapowiedź II

1. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę obfitych łask Bożych.