Ogłoszenia

Zmartwychwstanie Pańskie – 17 kwietnia 2022

Zmartwychwstanie Pańskie

17 kwietnia 2022

  1. Serdecznie dziękuję za złożone życzenia wielkoczwartkowe z okazji ustanowienia kapłaństwa i z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
  2. Serdecznie dziękuję za zakupione palmy od naszej scholii parafialnej. Zebrano 1 536 zł. i środki te zostaną przeznaczone na pielgrzymkę. Scholii dziękuję za przygotowanie palm. Serdeczne Bóg zapłać.
  3. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania dla kandydatów ze szkoły średniej i dorosłych – obecność obowiązkowa.
  4. W następną niedzielę przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego – pragniemy prosić Boga „o miłosierdzie dla nas i całego świata”. Zapraszam na godz. 15.00 do kościoła parafialnego i kościołów w Damnicy i Domaradzu.
  5. Tego dnia zbiórka do puszek przeznaczona będzie na cele charytatywne.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Sabinę Bolenajc – R.I.P.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę obfitych łask Bożych.