IV Niedziela Zwykła – 30 stycznia 2022

IV Niedziela Zwykła

30 stycznia 2022

1. W środę 2 lutego przeżywamy Święto Ofiarowania Pańskiego. Tego dnia w czasie liturgii poświęcone zostaną świece. Jest to również „Dzień Życia Konsekrowanego” – kolekta przeznaczona jest na zakony klauzurowe.
  2. W tym tygodniu przeżywamy dni eucharystyczne:

– w I czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania kapłańskie zakonne i misyjne.

– w I piątek od godz.8.00 odwiedzę osoby chore i starsze z posługą sakramentalną

– okazja do sakramentu pokuty w Zagórzycy od godz. 16.30 i w Damnicy od godz. 17.30.

1. W sobotę, o godz. 9.00 w kościele parafialnym, spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, którzy uczęszczają do szkoły średniej. O godz. 9.40 spotkanie dorosłych kandydatów do bierzmowania.
  2. Pragnę podziękować za złożone ofiary na planowane inwestycje:

Zagórzyca:

– Ofiarodawcy anonimowi – 200 zł

– Olga Szymon Bubniak – 200 zł

– Wanda Ryszard Szmidtka – 300 zł

– Anna Łukasz Szmidtka – 200 zł

– Teresa Deik – 100 zł

– Lachowicz Danuta – 100 zł

Damnica:

– Jolanta Jerzy Mielewczyk – 200 zł

– Bożena Zygmunt Wiśniewscy – 200 zł

– Ofiarodawcy anonimowi – 200 zł

Na stronie internetowej jest specjalna zakładka na której aktualizowane są na bieżąco dane o wpłatach i ofiarodawcach.

1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Wacława Polnickiego i Marię Mojsiewicz– R.I.P.
  2. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę obfitych łask Bożych.