III Niedziela Zwykła – 23 stycznia 2022

III Niedziela Zwykła

23 stycznia 2022

1. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie – przekazaliśmy 1620 zł.
  2. W środę zapraszam na adorację i Mszę święta w intencji Naszego Seminarium Duchownego i w intencji o nowe powołanie kapłańskie zakonne i misyjne. Naszą modlitwę rozpoczniemy o godz. 6.30 wspólną modlitwą następnie Mszą św. o godz. 7.00 w Damnicy. Zapraszam do licznego udziału we wspólnej modlitwie w tak ważnych intencjach.
  3. W środę kancelaria parafialna jest nieczynna.
  4. Bardzo ważna informacja:

W związku z wymianą kartoteki parafialnej, która jest podstawą wydawania różnego rodzaju zaświadczeń, przygotowania do sakramentów świętych i świadczy także o przynależności do naszej parafii (będę to czynił po każdej Mszy św. kolędowej) zwracam się z prośbą by dotrzeć do osób chorych lub niewychodzących z domu i pomóc im w tym zadaniu.

W związku z tym proszę by przynajmniej na Mszy kolędowej była jedna osoba z danej rodziny, która będzie dysponowała danymi.

Osoby, które danego dnia nie mogą uczestniczyć w Mszy św. z błogosławieństwem zapraszam aby wybrały sobie inny termin Mszy św.

1. Porządek Mszy św. kolędowych:

28 stycznia (piątek ) Zagórzyca godz. 18.00 – dla wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w kolędzie.

29 stycznia (sobota) Damnica godz. 10.00ul. Konopnickiej, Kolejowa, Witosa, Spacerowa, Pogodna

1. Pragnę podziękować za złożone ofiary na planowane inwestycje:

Zagórzyca:

– Ofiarodawcy anonimowi 1650 zł

-Genowefa Gert Deitrich – 300 zł

Damnica:

– Lucyna Kirko – 200 zł

– Leokadia Kafka – 100 zł

– Elżbieta Jan Lubińscy – 100 zł

– Ofiarodawcy anonimowi – 600 zł

Na stronie internetowej jest specjalna zakładka na której aktualizowane są na bieżąco dane o wpłatach i ofiarodawcach.

1. W czwartek o godz. 10.00 w Damnicy pogrzeb śp. Wacława Polnickiego – R.I.P.
  2. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę obfitych łask Bożych.