II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 2 stycznia 2022

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

2 stycznia 2022

1. W czwartek przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Kolekta tej uroczystości przeznaczona jest na misje katolickie. Tego dnia Msze Św. jak w każdą niedzielę.
  2. W tym tygodniu przeżywamy I piątek miesiąca:

– okazja do sakramentu pokuty : Zagórzyca 16.30 i Damnica 17.30.

1. Bardzo ważna informacja:

W związku z wymianą kartoteki parafialnej, która jest podstawą wydawania różnego rodzaju zaświadczeń, przygotowania do sakramentów świętych i świadczy także o przynależności do naszej parafii (będę to czynił po każdej Mszy św. kolędowej) zwracam się z prośbą by dotrzeć do osób chorych lub niewychodzących z domu i pomóc im w tym zadaniu.

W związku z tym proszę by przynajmniej na Mszy kolędowej była jedna osoba z danej rodziny, która będzie dysponowała danymi.

Osoby, które danego dnia nie mogą uczestniczyć w Mszy św. z błogosławieństwem zapraszam aby wybrały sobie inny termin Mszy św.

1. Porządek Mszy św. kolędowych:

3 stycznia (poniedziałek) – Sąborze– godz.18.00 kościół w Zagórzycy

4 stycznia (wtorek) – Mrówczyno, Budy, ul. Polna, Dębniczka – godz.18.00 kościół w Damnicy

– 5 stycznia (środa) – Stara Dąbrowa – godz.18 kościół w Domaradzu

7 stycznia (piątek) ul. Lipowa, Dębowa, Wiśniowa, Klonowa i Kasztanowa – godz.18.00 kościół w Damnicy

8 stycznia (sobota):

– Mianowice wioska i bloki – godz.10.00 kościół w Zagórzycy

– Domaradz – godz. 17.00 kościół w Domaradzu

1. Pragnę podziękować za złożone ofiary na planowane inwestycje:

Zagórzyca:

– Od rodziny Wandy Marcinkiewicz – 400 zł

Na stronie internetowej jest specjalna zakładka na której aktualizowane są na bieżąco dane o wpłatach i ofiarodawcach.

1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Wandy Marcinkiewicz i Edytę Maciejczak R.I.P.
  2. Jutro o godz. 13.00 w Zagórzycy pogrzeb śp. Dariusza Szyca a w środę o godz.10.00 w Damnicy śp. Jana Mudryka.
  3. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę obfitych łask Bożych.