Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 21 listopada 2021

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

21 listopada 2021

1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na dzisiejszą kolektę, która jest przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Dziękuję także za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na Kościół prześladowany – przekazaliśmy 625 zł.
  2. Dzisiaj wychodząc z kościoła będziemy mogli wesprzeć Caritas, która organizuje pomoc dla imigrantów na granicy polsko – białoruskiej.
  3. Dziękuję grupie ewangelizacyjnej, która od piątku do soboty przeprowadziła rekolekcje dla kandydatów do bierzmowania. Serdeczne podziękowania składam p. Robertowi Nowakowi – dyrektorowi szkoły w Zagórzycy, p. Zbyszkowi Pawłowskiemu za organizację całego wydarzenia i Paniom z obsługi szkoły.
  4. Modlitwą wypominkową modlimy się :

Zagórzyca – czwartek i piątek

Damnica – czwartek i pątek

Domaradz – sobota

1. Pragnę podziękować za złożone ofiary na planowane inwestycje:

Zagórzyca:

– Czesława i Czesław Łygońscy – 300 zł

– Zofia Paszkowska – 300 zł

– Bożena Andrzej Handzelewicz – 300 zł

Damnica:

– Teresa Czarnuch – 200 zł

– Wiesława Janusz Rakoczy – 200 zł

Na stronie internetowej jest specjalna zakładka na której aktualizowane są na bieżąco dane o wpłatach i ofiarodawcach

1. Od następnej niedzieli, I Niedzieli Adwentu, można nabywać świece Caritas – w cenie 8 zł oraz poświęcony opłatek.
  2. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę obfitych łask Bożych.