XXXII Niedziela Zwykła – 7 listopada 2021

XXXII Niedziela Zwykła

7 listopada 2021

1. Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom wczorajszego spotkania synodalnego w naszej parafii.
  2. We wtorek spotkanie scholii parafialnej o godz.17.00 w szkole w Zagórzycy. Obecnie mamy 24 uczestników – jednocześnie zapraszamy kolejne osoby.
  3. W czwartek przeżywamy Święto Niepodległości – tego dnia modlimy się w intencji naszej Ojczyzny. Proszę o udekorowanie naszych domów barwami narodowymi.
  4. W sobotę w kościele parafialnym o godz.10.00 zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana, przez wszystkich Kapłanów naszego dekanatu, w intencji zmarłych Kapłanów z naszych wspólnot parafialnych. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  5. Modlitwą wypominkową modlimy się :

Zagórzyca i Damnica – wtorek i środa

Domaradz – sobota

1. Pragnę podziękować za złożone ofiary na planowane inwestycje:

Zagórzyca:

– Ofiarodawcom anonimowym – 500 zł

– Krystyna i Tadeusz Uzdowscy – 300 zł

Damnica:

– Katarzyna Janusz Chołuj – 100 zł

– Ofiarodawcy anonimowi – 100 zł

Na stronie internetowej jest specjalna zakładka na której aktualizowane są na bieżąco dane o wpłatach i ofiarodawcach

1. W następną niedzielę, przed naszymi kościołami, zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie.
  2. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę obfitych łask Bożych.