XXX Niedziela Zwykła – 23 października 2021

XXX Niedziela Zwykła

23 października 2021

1. Serdecznie dziękuję za dzisiejsze ofiary, które przeznaczone są na misje katolicki.
  2. W czwartek przeżywamy święto Świętych Szymona i Judy Tadeusza – Apostołów.
  3. Trwamy w modlitwie różańcowej. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej:

Zagórzyca: od wtorku do piątku o godz. 16.30

– kandydaci do bierzmowania i I Komunii św. – wtorek i czwartek

Damnica: od wtorku do piątku o godz.17.30

– kandydaci do bierzmowania i I Komunii św. – środa i piątek

Domaradz: codziennie o godz.19.00 i w sobotę 16.30.

1. W środę nabożeństwo różańcowe w Zagórzycy poprowadzi nasza schola parafialna i w piątek w Damnicy. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  2. W sobotę 30 października zapraszam wszystkich kandydatów do bierzmowania na godz. 9.00 do Zagórzycy. Zabieramy ze sobą grabie gdyż chcemy uporządkować teren przy kościele na Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Kandydaci przynoszą ze sobą na to spotkanie indeksy. Zapraszam także osoby dorosłe dysponujące wolnym czasem i mające dobrą wolę aby nam pomóc w uporządkowaniu terenu.
  3. Pragnę podziękować za złożone ofiary na planowane inwestycje:

Zagórzyca:

– Fritz Loll – 220 zł

– Barbara Wojciech Rompscy – 300 zł

– Janina Jerzy Bubniak – 800 zł

Jadwiga Tadeusz Bubniak – 200 zł

Damnica:

– Ofiarodawcy anonimowi – 300 zł

Na stronie internetowej jest specjalna zakładka na której aktualizowane są na bieżąco dane o wpłatach i ofiarodawcach

1. Jest do nabycia nowy numer „Pielgrzyma” i kalendarze diecezjalne – duże 12 zł i małe 8 zł.
  2. Wychodząc z kościoła można zabrać ze sobą kartki na wypominki. Proszę o umieszczenie informacji w którym z kościołów mamy się modlić za zmarłych.
  3. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Jana Ożóg – R.I.P.
  4. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę obfitych łask Bożych.