XXV Niedziela Zwykła – 19 września 2021

XXV Niedziela Zwykła

19 września 2021

1. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie – przekazaliśmy: 1642 zł i na Afganistan: 462 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. Z prośbą o plony ziemi zwróciły się do naszej wspólnoty parafialnej SS. Klaryski ze Słupska. Zbiórka plonów ziemi odbędzie się w sobotę od godz. 8.00. Siostry zapewniają o swojej modlitwie przed Najświętszym Sakramentem w naszych intencjach.
  3. Pragnę podziękować za złożone ofiary na planowane inwestycje:

Zagórzyca:

– Rodzinie Formela – 1.000 zł

Damnica:

– ofiarodawcom, którzy pragną pozostać anonimowi – 50 zł

Na stronie internetowej jest specjalna zakładka na której aktualizowane są na bieżąco dane o wpłatach i ofiarodawcach.

1. W gablotkach została wywieszona informacja o Kongresie Róż Różańcowych w Pelplinie. Zapisywać się można do 30 września br. u p. Danuty Mieleszczuk i p. Leokadii Nowak.
  1. Dziękuję dziewczętom, które wczoraj miały pierwsze spotkanie w ramach grupy liturgicznej. Jednocześnie informuję, że osoby chętne mogą się jeszcze zapisywać u pana Zbyszka – naszego katechety.
  2. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy:

śp. Annę Dolatowską, śp. Józefa Baran, śp. Bożenę Kowalko

Zmarłych polecajmy miłosierdziu Bożemu.

1. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę obfitych łask Bożych.