XXIV Niedziela Zwykła – 12 września 2021

XXIV Niedziela Zwykła

12 września 2021

1. Dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Wychodząc z kościoła można złożyć ofiarę na Caritas Polska w duchu solidarności z Afganistanem.
  2. W poniedziałek zapraszam na Mszę św. z różańcem fatimskim o godz. 20.00 w Zagórzycy. Już od godz. 19.00 możliwość osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  3. We wtorek 14 września przeżywamy święto Podwyższenia Krzyża Świętego a w środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
  4. Pragnę podziękować za złożone ofiary na planowane inwestycje:

Zagórzyca:

– Annie i Jerzemu Skwira – 200 zł

– ofiarodawcom, którzy pragną pozostać anonimowi – 200 zł

Damnica:

– ofiarodawcom, którzy pragną pozostać anonimowi – 200 zł

1. Jest do nabycia nowy numer „Pielgrzyma” – zapraszam do lektury.
  2. W sobotę 18 września o godz. 9.00 spotkanie organizacyjne dla Służby Liturgicznej – zapraszam dziewczęta, które chciałby się zaangażować w posługę Słowa Bożego a także w scholę parafialną, którą chcemy założyć.
  3. Na stronie internetowej znajduje się informacja o Kongresie Róż Różańcowych – zapisywać się można u p. Danuty Mieleszczuk.
  4. Z naszej wspólnoty parafialnej pożegnamy:

– poniedziałek godz. 10.00 w Zagórzycy śp. Annę Dolatowską

– wtorek godz. 10.00 w Damnicy śp. Józefa Baran

Zmarłych polecajmy miłosierdziu Bożemu.

1. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę obfitych łask Bożych.