XXII Niedziela Zwykła – 29 sierpnia 2021

XXII Niedziela Zwykła

29 sierpnia 2021

1. W środę, 1 września, rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszam uczniów i nauczycieli na Mszę św., w czasie której będziemy prosili o błogosławieństwo Boże, w niedzielę, 5 września, w Damnicy na godz. 10.00 i Zagórzycy na godz. 11.15. Uczniowie klas pierwszych przynoszą na te Mszę tornistry i przybory szkolne, które zostaną poświęcone.
  2. W tym tygodniu przeżywamy dni eucharystyczne:

– w pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o nowe, święte powołania kapłańskie także z naszej parafii

– w pierwszy piątek miesiąca wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy nasze i całego świata. Okazja do spowiedzi św. w Zagórzycy od godz. 16.30 i Damnicy od godz. 17.30.

Tego dnia odwiedzę osoby chore i starsze od godz. 8.30.

1. W sobotę 4 września o godz. 8.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, uczniów którzy w tym roku ukończyli klasę 8 i rozpoczęli naukę w szkole średniej. Obecność obowiązkowa.
  2. W niedzielę 5 września po Mszy św. o godz. 11.15 spotkanie z rodzicami dzieci, które w następnym roku mają przystąpić do sakramentów: pokuty i I Komunii Św.
  3. Jest nowy numer „Pielgrzyma” zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  4. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę obfitych łask Bożych.