Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny – 15 sierpnia 2021

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

15 sierpnia 2021

1. Bardzo serdecznie ks. Patrykowi za posługę naszej parafii i życzę Bożego błogosławieństwa na parafii w Sierakowicach. Szczęść Boże!
  2. W następną niedzielę celebrujemy w Damnicy odpust ku czci Matki Bożej Częstochowskiej. Tego dnia Słowo Boże skieruje do nas ks. Marek Matyszek.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli do poświęcenia zboża, zioła i kwiaty.
  4. Dziś po Mszy Świętej o godz. 10:00 w Damnicy i 11:15 w Zagórzycy ks. Patryk będzie udzielał błogosławieństwa prymicyjnego.
  5. W piątek 20 sierpnia przypada wspomnienie św. Bernarda – patrona Diecezji. Przez jego wstawiennictwo wypraszajmy potrzebne łaski dla ks. Biskupa i całej Diecezji.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Edwarda Minkę oraz śp. Zygmunta Rubaja. O zmarłych pamiętajmy w naszych modlitwach.
  7. Miłym gościom i czcigodnym Parafianom, życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej.