Ogłoszenia

XIX Niedziela Zwykła – 8 sierpnia 2021

XIX Niedziela Zwykła

8 sierpnia 2021

  1. We wtorek uroczystość ku czci św. Wawrzyńca – głównego patrona Diecezji. Tego dnia szczególnie zachęcam do modlitwy w intencji Księdza Biskupa Ryszarda i całej Diecezji.
  2. W piątek od godz. 19:00 zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu. Po jej (godz. 20:00) Msza Święta i nabożeństwo fatimskie. Zachęcam do udziału oraz proszę o zabranie ze sobą świec.
  3. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, poświecenie zbóż, ziół i kwiatów na każdej Mszy Świętej. Tego dnia po Mszy Świętej o godz. 10:00 w Damnicy i 11:15 w Zagórzycy będę udzielał błogosławieństwa prymicyjnego.
  4. Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie zaprasza młodych mężczyzn, którzy rozpoznają w sobie powołanie do kapłaństwa, do rozpoczęcia formacji i studiów w pelplińskim seminarium. Zainteresowanym chętnie udzielę szczegółowych informacji. Polecam też seminaryjną stronę.
  5. Jest do nabycia nowy numer „Pielgrzyma”.
  6. Miłym gościom i czcigodnym Parafianom, tym przed, po i w trakcie urlopów życzymy Bożego błogosławieństwa i czerpania sił z Eucharystii i modlitwy.