Ogłoszenia

XVII Niedziela Zwykła – 25 lipca 2021

XVII Niedziela Zwykła

25 lipca 2021

  1. Bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej ks. Patryka Wysotę, który na czas mojego urlopu będzie pełnił posługę duszpasterską wśród nas. Księdzu Patrykowi życzymy wiele łask Bożych i opieki Maryi Matki Kapłanów. W związku z tym proszę zajrzeć na stronę internetową, na której znajduje się numer telefonu Ks. Patryka.
  2. Jak już informowałem jest także dostępny nowy numer konta parafialnego, poprzedni jest w użyciu do końca lipca br.
  3. Wychodząc z kościoła możemy złożyć do puszki ofiary na rzecz poszkodowanych w nawałnicach.
  4. W związku z trwającą pandemią COVID-19 i brakiem skutecznego lekarstwa, zachęcamy do podejmowania akcji szczepień. Pomimo, że nie są one co do zasady obowiązkiem moralnym, jednak należy na nie spojrzeć w świetle piątego przykazania Bożego i w duchu odpowiedzialności za zdrowie własne i innych. Przykład w tej kwestii dał nam również papież Franciszek.
  5. Na stronie internetowej został zamieszony list Marszałka Województwa Pomorskiego informujący o potrzebie szczepień.
  6. Jest do nabycia nowy numer „Pielgrzyma”. Zachęcam do lektury.
  7. Przeżywamy czas wakacji i urlopów – niech to będzie czas regeneracji sił duchowych i fizycznych. Wszystkim odpoczywającym na terenie naszej parafii życzę obfitych łask Bożych.
  1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Jarosław Kowalczyk, stanu wolnego, Słupsk

Renata Ciemińska, stanu wolnego, Słupsk zap. II

Łukasz Cymek, stanu wolnego, Słupsk

Armanda Jakiel, stanu wolnego, Słupsk zap. II